Doba ledová 4: Země v pohybu

Doba ledová 4: Země v pohybu

Animovaný z roku 2012

online ke shlédnutí

Pokračování slavného snímku Doba ledová zavádí diváka přibližně do doby před 200 miliony let, kdy existoval jeden veliký kontinent, kterému se říkalo Pangea. Tento superkontinet, který existoval v paleozoiku a mezozoiku, se právě přibližně v té době rozdělil na menší kontinenty, které jsou podobné těm dnešním. Autoři si tohle rozdělení vysvětlují tak, že za všechno může chamtivá veverka, která neustále sbírá své oříšky. (oficiální text distributora)

Shlédnout onlineStáhnout zdarma
Všechny

Další filmy žánru Animovaný

 
 
 
Takový nádherný den

Takový nádherný den (2012)

Donu Hertzfeldtovi se podařilo sjednotit své tři krátké filmy o utrápeném muži jménem Bill, Všechno bude OK (Everything will be OK, 2006), Jsem na vás tak hrdý (I Am So Proud of You, 2008), a Takový nádherný den (It’s Such a Beautiful Day, 2011), a vytvořit z nich nový, celovečerní film v žánru černé komedie.„Autor svůj krátký animovaný film vytvářel především technikou jednoduchých linií v žánru černé komedie. Takový nádherný den je úžasný...

 
 
Lokomotiva Tomáš: Velký objev

Lokomotiva Tomáš: Velký objev (2008)

Velké dobrodružství lokomotivy Tomáše a jeho přátel. (oficiální text distributora)

 
 
Technotise - Edit i ja

Technotise - Edit i ja (2009)

V Bělehradě roku 2074 se setkáváme s vysokoškolskou studentkou psychologie Edit. Ta si užívá svého studentského života a přátel, avšak pokus vyzrát na zkoušku pomocí paměťového čipu bude mít neblahé následky... (Karadum)