Pod dohledem

Pod dohledem

Krimi z roku 2007

online ke shlédnutí

Hlava elitní hongkongské policejní jednotky, seržant Wong Man Chin přezdívaný „Psí hlava“, dohlíží na první krůčky nadějného nováčka, pohledné agentky Ho. Zároveň však sleduje také notorického zločince Chana. Věří totiž, že právě tento výlupek byl hlavním strůjcem nedávno spáchané geniální loupeže v klenotnictví. Jenže ačkoli si je Chan policistovy pozornosti dobře vědom, rozhodně ho neodradí od příprav na největší akci svého života. Souboj mezi zákonem a zlem může vypuknout. Na straně první stojí Simon Yam a Miss Hongkong z roku 2004 Kate Tsuiová coby paže zákona, na druhé pak Tony Leung Ka Fai v úloze muže, který je schopen téměř čehokoli v kriminálním thrilleru, který si právem vysloužil přezdívku „hongkongská Francouzská spojka“. (oficiální text distributora)

Shlédnout onlineStáhnout zdarma
Všechny

Další filmy žánru Krimi

 
 
 
The Phantom Creeps (TV seriál)

The Phantom Creeps (TV seriál) (1939)

Dr. Alex Zorka (Bela Lugosi) je vynálezcom niekoľkých zázračných zariadení a bývalý kolega od neho žiada, aby ich venoval americkej vláde. No Zorka sa rozhodne použiť ich na vlastné obohatenie a svetovú nadvládu. Americká vláda vysiela kapitána Boba Westa z úradu Vojenskej špionáže aby našiel skrývajúceho sa Zorku, ktorý sa stiahol do úzadia po smrti svojej ženy. Musí ho nájsť skôr než on alebo zahraniční špióni stihnú použiť zariadenia na svoje...

 
 
Orora gongju

Orora gongju (2005)

V obchodním domě je zabita žena. Nic nenasvědčuje tomu, že je to počátek sériových vražd. Dva dny poté policie vyšetřuje další úmrtí. Žena se udusila a jediným důkazem je samolepka princezny Aurory. Ta se později najde i u první oběti. Vyšetřováním jsou pověřeni detektiv Oh Sung-Ho a jeho kolega Kwon Oh-jung. Počet obětí, které nespojuje jen samolepka, stoupá a policie je zatím bezmocná. (-Rastaman-)

 
 
Sket

Sket (2011)

Film vypráví o mladé dívce, na kterou zaútočí notoricky známý gang vedený násilným Treyem. Po její smrti se chce její šestnáctiletá sestra Kayla pomstít a nezastaví se před ničím, ani kdyby to mělo znamenat spojení s rivalským dívčím gangem, který vede lehkomyslná, muže nenávidící Danielle.(Jane18CZ)